Çocuğa bakkalda darp ve tehdit

Fatih’te parkta oynayan 7 yaşındaki Bayram L. ile başka bir çocuk kavga etti. Bayram L. daha sonra gittiği bakkalda kavga ettiği çocuğun babası tarafından tokatlanarak darbedildi. Küçük çocuğun tartaklandığı anlar güvenlik kamerasına yansırken, görüntülerde babanın “seni gebertirim, bıçaklarım” dediği duyuldu.

BAKKALA GİDEN ÇOCUĞU DARBETTİ

DHA’nın haberine göre olay, Koca Mustafa Paşa Mahallesi’nde bir bakkalda dün gece saatlerinde meydana geldi. İddialara göre Bayram L. (7) parkta oynadığı sırada başka bir çocukla kavga etti. Çocuk durumu babasına anlatınca baba, Bayram L.’yi parkta tartakladı. Bayram L. oturdukları sokakta bakkala ekmek almaya gitti. Bakkalda kavga ettiği çocuğun babası tokat atarak Bayram L.’yi darbetti. Araya iş yeri sahibi girerek çocuğun darbedilmesini engelledi.

ÇOCUĞU BIÇAKLAMAKLA TEHDİT ETTİ

Gözyaşlarını tutamayıp ağlamaya başlayan çocuğa tokat atan babanın, “seni gebertirim”, “seni bıçaklarım” şeklinde tehditler savurup küfrettiği anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde çocuğun gözyaşları içinde bakkaldan ayrıldığı görülüyor.

Darbedilen çocuğun annesi Nurhan L. “Benim oğlum 3 gün önce parka gidip parktaki bir kızla kavga ediyor. Oğlum gelip bana ‘Parkta bir kıza hiçbir şey yapmadım, babası gelip beni dövdü’ dedi. Dün de çocuğum markete gitmişti. Kız çocuğunun babası gelip çocuğuma tokat atmış. Sonra ben markete gittim. Market sahibi bana ‘çocuğunu dövdü. 6-7 defa tokat attı’ dedi. Oğlum ekmek alırken gelip tokat atmış. Oğlumun kafasında şişme var. Oğlumu tehdit etmiş” dedi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir